top of page
g3x.png

O NAS

RYSUNEKSTUDIO tworzone jest przez zespół doświadczonych instruktorów, których łączy wspólne, kreatywne podejście do przekazywania wiedzy i umiejętności. Od ponad dziesięciu lat skutecznie przygotowujemy uczniów liceów i techników do egzaminów na wyższe uczelnie architektoniczne; od kilku lat prowadzimy zajęcia dla kandydatów na ASP. Jesteśmy architektami, malarzami, grafikami, fotografami, absolwentami Architektury i Akademii Sztuk Pięknych, aktywnie działającymi w swoich zawodowych profesjach. Dzielimy się wspólną pasją, jaką są dla nas architektura i sztuki wizualne.

Krzysztof Juroszek2.jpg
KRZYSZTOF JUROSZEK
mgr inż. arch. 

Architekt i edukator. Pasjonat teorii sztuki i architektury. Prowadzi autorską pracownię projektową. W przeszłości działał intensywnie na polu sztuk użytkowych, tworząc identyfikacje wizualne nowych i istniejących firm i produktów. Hobbystycznie fan żeglarstwa, organizator rejsów morskich.

Łukasz RĘBISZ
mgr inż. arch.

Instruktor z powołania, rysuje od zawsze. Łukasz zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem inwestycji budowlanych. Jest laureatem licznych nagród w ogólnopolskich konkursach architektonicznych. W wolnym czasie pasjonuje się fotografią, latem zwiedza i fotografuje architekturę Europy.

magda-001.JPG
Magdalena Śliwińska
mgr sztuki

Ukończyła grafikę warsztatową na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Zdobywczyni nagród w konkursach malarskich, rysunkowych i filmowych. Magda jest wszechstronna w swojej twórczości. Oprócz roli instruktorki w naszym studio, jest artystką działającą na polu marketingu wizualnego, malarstwa i ilustracji. Zajmuje się również projektowaniem w branży gier planszowych.

W wolnym czasie uwielbia podróżować i ćwiczyć jogę.

MARCIN JANKOWSKI-Drzęźla
fotograf

Sposób w jaki dynamiczna energia harmonijnie łączy się ze spokojem, pogodą ducha i ambicją, jest sekretem Marcina, dzięki któremu zaraża optymizmem i pasją do fotografii.

Założyciel INNESTUDIO, które prowadzi od prawie 15 lat tworząc fotografie zachwycające światłem, naturalnością i spontanicznością. Miłośnik natury i podróżnik. Człowiek na czasie, stale podążający za osiągnięciami świata technologii i multimediów. Marcin jest prowadzącym kurs fotografii profesjonalnej.

_S5D5207-Edit-1x1_edited.jpg
agata_m.jpg
AGATA STANEK
lic. grafik, technik plastyk

Aktywnie działająca projektant grafiki i identyfikacji wizualnych. Ze światem sztuki związana od dziecka. Absolwentka Wydziału Projektowego Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Wcześniej Ukończyła pełną, 3-letnią naukę w RYSUNEKSTUDIO na kursach na studia, osiągając wzorowe wyniki.

Agata od kilku lat zajmuje się edukacją najmłodszych adeptów sztuki, prowadząc warsztaty i zajęcia z technik rysunku i malarstwa. W studio odpowiedzialna za prowadzenie zajęć KURSU JUNIOR.

AGATA STASIOWSKA
inż. arch. technik plastyk

Agata jest Absolwentką Liceum Plastycznego i obecną studentką wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Ukończyła 3-letnią naukę w RYSUNEKSTUDIO na kursach na studia, osiągając wzorowe wyniki. W wolnym czasie zwiedza świat w poszukiwaniu ikon architektury.

W studio jest instruktorem rysunku i kursu przygotowawczego na architekturę.

186540334_854086855191491_28897749892449
rOBERT mAINKA
mgr sztuki

Aktywny artysta tworzący dzieła w technikach cyfrowych jak i w tradycyjnym malarstwie olejnym. Kreowane przez niego obrazy kierowane są w stronę surrealizmu i fantastyki gdzie wykorzystuje własne wizje czerpane ze snów i doświadczeń medytacji.
Robert jest autorem popularnego kanału na TikToku @mainkatv oraz twórcą marki designerskiej Mainka Creations. Jego bogatą galerię można oglądać w serwisie Instagram: @robertmainka.

262738340_335647401369039_2664427648714392040_n_edited.jpg

NASZE MIEJSCA

nasze miejsca
RYBNIK

Studio w RYBNIKU mieści się przy rynku

ul. Mikołaja Reja 2 - PIĘTRO I.

DSC_3459.jpg
raciborska-1.jpg
GLIWICE

Studio w GLIWICACH mieści się przy rynku

ul. Raciborska 1A - PIĘTRO I.

bottom of page