O NAS

RYSUNEKSTUDIO tworzone jest przez zespół doświadczonych instruktorów, których łączy wspólne, kreatywne podejście do przekazywania wiedzy i umiejętności. Od dziesięciu lat skutecznie przygotowujemy uczniów liceów i techników do egzaminów na wyższe uczelnie architektoniczne; od kilku lat prowadzimy zajęcia dla kandydatów na ASP. Jesteśmy architektami, malarzami, grafikami, absolwentami Architektury i Akademii Sztuk Pięknych, aktywnie działającymi w swoich zawodowych profesjach.

Dzielimy się wspólną pasją, jaką są dla nas architektura i sztuki wizualne.

KRZYSZTOF JUROSZEK
mgr inż. arch.

Architekt i edukator. Pasjonat teorii sztuki i architektury. Przez ostatnie lata zdobywał doświadczenie w znanych biurach architektonicznych.
W przeszłości działał intensywnie na polu sztuk użytkowych, kreując identyfikacje wizualne nowych i rozwijających się marek. Hobbystycznie fan żeglarstwa, założyciel i kapitan Studio pod Żaglami.

Łukasz RĘBISZ
mgr inż. arch.

Instruktor z powołania, rysuje od zawsze. Projektant wnętrz i grafik. Łukasz jest laureatem licznych nagród w ogólnopolskich konkursach architektonicznych. W wolnym czasie pasjonuje się fotografią, latem zwiedza i fotografuje architekturę Europy.

Magdalena Śliwińska
mgr sztuki

Ukończyła grafikę warsztatową na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Zdobywczyni nagród w konkursach malarskich, rysunkowych i filmowych. Magda jest wszechstronna w swojej twórczości. Oprócz roli instruktorki w naszym studio, jest artystką działającą na polu marketingu wizualnego, malarstwa i ilustracji. Zajmuje się również projektowaniem w branży gier.

W wolnym czasie uwielbia podróżować i ćwiczyć jogę.

AGATA STANEK
grafik / technik plastyk

Aktywnie działająca projektant grafiki i identyfikacji wizualnych. Ze światem sztuki związana od dziecka. Absolwentka Liceum Plastycznego. Ukończyła pełną, 3-letnią naukę w RYSUNEKSTUDIO na kursach na studia, osiągając wzorowe wyniki.

Obecnie studentka Wydziału Projektowego Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.

Agata od kilku lat zajmuje się edukacją najmłodszych adeptów sztuki, prowadząc warsztaty i zajęcia z technik rysunku i malarstwa. W studio odpowiedzialna za prowadzenie zajęć KURSU JUNIOR.

specjalista ds. sekretariatu
MIROSŁAWA JUROSZEK

Pani Mirosława posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu spraw uczniów i rodziców oraz administracji szkolnej. Przez wiele lat pracownik I LO im. Powstańców Śląskich w Rybniku. Panią Mirosławę można spotkać podczas zajęć KURSU JUNIOR, gdzie służy swoją pomocą w organizacji zajęć i w sprawach szkolnych.

NASZE MIEJSCA

RYBNIK

Studio w RYBNIKU mieści się przy rynku

ul. Mikołaja Reja 2 - PIĘTRO I.

GLIWICE

Studio w GLIWICACH zlokalizowane jest przy

al. Korfantego 13/1 - PARTER

ZAPISY

STUDIO RYBNIK:

​Tel. 784 039 457

​Tel. 793 543 368

rysunek.rybnik@gmail.com

STUDIO GLIWICE:

Tel. 784 039 457

rysunek.gliwice@gmail.com

Prowadzimy kursy rysunku i malarstwa kilku rodzajów, w trzech miastach - prosimy o wpisanie rodzaju kursu i miejsca - co przyspieszy korespondencję.

Imię *

Email *

Temat

Wiadomość

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2018 by RYSUNEKSTUDIO