top of page

WITAJ W RYSUNEK STUDIO!

Jesteśmy niezależną szkołą artystyczną.

Pomagamy kandydatom w dostaniu się na studia Architektury i ASP. Rozwijamy talenty pasjonatów hobbystów. Prowadzimy warsztaty dla dzieci i młodzieży. Zajmujemy się tym już od 13 lat, z satysfakcją obserwując wyniki naszych kursantów. Zapraszamy na kurs rysunku, kurs malarstwa i zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych w RYSUNEK STUDIO !

ZAPISY DO NOWyCH GRUP JUNIOR

PIERWSZE ZAJĘCIA SĄ DARMOWE

terminy pierwszych zajęć:

GLIWICE:

8 grudnia w piątek o godzinie - 16:30 grupa młodsza

5 stycznia w piątek o godzinie - 18:30 grupa starsza 

! OBOWIĄZUJĄ ZAPISY !

Dlaczego my

Sukces ma wielu ojców. Nasze studio to miejsce, gdzie młodzi adepci mają często pierwszą styczność ze sztuką i twórczością.
To ważny moment, w którym potrzebna jest inspiracja i motywacja, dzięki którym możliwe jest odkrycie pasji, ujawnienie talentu i poznanie życiowej drogi.

​Absolwenci, którzy ukończyli nasz kurs rysunku na architekturę i malarstwa na ASP osiągają bardzo wysoką zdawalność na egzaminach na wyższe uczelnie architektoniczne i artystyczne, nierzadko znajdując się w pierwszych dziesiątkach na listach przyjęć, zdobywają wyróżnienia na studiach i znajdują zatrudnienie w prestiżowych pracowniach.

w 2023 roku nasi kursanci osiągnęli 99% zdawalności na uczelnie artystyczne

Iwona ukończyła nasz kurs w 2022/2023

i dostała się na Architekturę Wnętrz

w Gliwicach zdobywając 1 wynik na liście.

Bądź jak Iwona, powtórz jej sukces !

SUKCES

ABSOLWENCI NASZYCH KURSÓW OSIĄGAJĄ

Architektura

Rysunek

Czy wiesz, że na architekturę i architekturę wnętrz, są egzaminy wstępne? Podczas egzaminów trzeba być gotowym na rozwiązywanie złożonych zadań rysunkowych, malarskich i przestrzennych.

Nasz kurs rysunku architektonicznego przygotowuje do egzaminów kompleksowo. Prowadzimy kursy regularne
- 2 i 3 letnie, oraz kurs intensywny - roczny.

Malarstwo

NA ASP

Przygotowujemy kandydatów do egzaminów wstępnych na Akademię Sztuk Pięknych. Kurs na ASP oferuje profesjonalne przygotowanie na studia o kierunkach artystycznych w całej Polsce.

Nasz program porusza zagadnienia z wielu dziedzin technik wizualnych. Oprócz niezbędnego warsztatu rysunkowego i malarskiego poznasz podstawy historii sztuki, a my pomożemy Ci przygotować teczkę prac niezbędną przy rekrutacji na ASP.

Dla Dzieci i Młodzieży

kurs JUNIOR

Twój podopieczny ma artystyczne zacięcie? Nie ma na co czekać.

Nasze zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży to przede wszystkim rozwój uzdolnień, postrzegania świata i wrażliwości młodych ludzi.

W RYSUNEKSTUDIO wiemy, że naukę sztuki mogą zacząć już dzieci, a nastolatkowie zdobędą podstawy wiedzy i umiejętności potrzebne do wykonywania zawodów artystycznych.

Uczęszczanie na juniorski kurs rysunku i malarstwa jest dobrą okazją do rozeznania predyspozycji i talentów młodego człowieka, co może stać się krokiem w kierunku dalszej profesjonalnej ścieżki zawodowej.

GRUPA

HOBBY

Kurs rysunku i malarstwa w grupie hobby oferuje program warsztatów tematycznych jak również indywidualne prowadzenie pracy uczestników według ich określonych celów i potrzeb.

Nasze studio dysponuje przestrzenią i profesjonalnym zaopatrzeniem sprzętowym. Zespół dyplomowanych artystów udzieli fachowego wsparcia w Państwa twórczości.

kurs

FOTOGRAFII

Chciałbyś aby jakość Twoich zdjęć skoczyła o 5 poziomów wyżej ?
Nasz kurs fotografii to zaawansowane, intensywne warsztaty fotograficzne pozwalające poznać techniki i metody pracy profesjonalistów. Podczas zajęć odbywających się w studio oraz w plenerze, kursanci będą mieli możliwość nauki wykorzystywania sprzętu i wyposażenia studyjnego oraz okazję do współpracy ze specjalistami tworzącymi sesje zdjęciowe.

Contact
bottom of page